Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

24 березня за ініціативи Громадської організації «Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді «Крок за кроком» спільно з Управлінням охорони здоров’я Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, проведено акцію «Профілактика туберкульозу 2016».
Головною метою акції було привернення уваги мешканців м. Києва до проблеми епідемії туберкульозу в Україні, ознайомлення з методами запобіганням поширення цієї хвороби та проведення профілактики захворювання серед населення.
Під час акції, яка проходила в двох медичних закладах Солом’янського району КНП «Центр первинно медико-санітарної допомоги» №1,№2, соціальні працівники ГО «Крок за кроком» надавали консультації з питань профілактики ТБ, проводили скринінгове опитування ТБ, роздавали всім бажаючим і зацікавленим буклети та інформаційні матеріали з тематики туберкульозу.
Довідково. Туберкульоз — соціальна хвороба. У 1995 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) знову оголосила епідемію туберкульозу у всьому світі. Нажаль великого поширення набула ця хвороба і в Україні.

clip image002 300x169 День боротьби з туберкульозом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.

Top