Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

слот Dragon Spin онлайн

Dragon Spin - ігровий автомат на тему фентезі в азіатському стилі. Мобільні слоти та ігрові автомати на реальні гроші виробника Bally. Головні персонажі сюжету - чотири дракона. Колесо Фортуни запускає 3 варіанти фріспінов. У бонусному рівні кількість ліній збільшується до 90, на барабанах з'являються загадкові символи.

Технічні характеристики онлайн-слота

У віртуальному апараті 5 барабанів і 3 ряди символів. В основній грі 30 фіксованих ліній для виплат, в бонусної - 90. Гравець робить ставку на спін, приймається від 0,3 до 120 монет. У режимі демо дається 1000 одиниць грошей. Для вибору ставки слід натиснути «Stake».

Теоретичний відсоток повернення - 95,96%, волатильність - від низького рівня до середнього. У слоті Спін Дракона розігрується 5 прогресивних джекпотів. Отримати великий виграш можна в раундах безкоштовних обертань з додатковими функціями.

Таблиця виплат: символи і виграші

Виграші нараховуються за комбінації зображень. Символи розташовуються на активній лінії в одному напрямку: зліва направо. Ланцюжок складається з 3, 4 або 5 однакових картинок, з'єднаних горизонтально або вертикально.

При грі за максимальною ставкою в 120 монет десятка, валет, дама, король і туз приносять до х80. Старші символи - фіолетові, сині, зелені, червоні дракони з максимальним коефіцієнтом х200. Спецсимволи теж оплачуються. 3 і 4 Wild приносять х80 і х200, за 3 зображення Bonus гравець отримає х120.

Спецсимволи і безкоштовні обертання

Червоно-золота картинка з ієрогліфами - Вайлд. Дикий символ наділений функцією заміни: доповнює комбінації, допомагає отримати виплату. Bonus в ролі Скаттер активує призовий раунд - 5 безкоштовних обертань. Спочатку запускається Колесо Фортуни, щоб визначити варіант фріспінов:

  1. «Persisting Wilds FS» - символи Вайлд фіксуються на своїх місцях, на бонусних барабанах випадає до 7 Диких символів;
  2. «Raining Wilds FS» - на початку кожного спина розігрується від 3 до 10 символів Вайлд, що залишаються в своїх осередках;
  3. «Reel Blast FS» - призові комбінації випадають на 90 активних лініях, базові картинки перетворюються в Дикі символи.

Всі варіанти безкоштовних обертань запускаються на 3 наборах інших барабанів. Завдяки додатковій функції «Reel Blast» в центрі ігрового поля випадають загадкові символи.

Dragon Spin онлайн - слот про драконів з 3 режимами фріспінов. У грі випадковим чином може випасти до 5 накопичувальних джекпотів. Максимальний виграш за комбінацію іконок - 400 сумарних ставок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.

Top