Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

слот Great Reef онлайн

Ігровий автомат Great Reef має морську тематику. На екрані з'являються підводні мешканці та відважний капітан, який виконує функцію Дикого символу. У цьому онлайн-слоті є 5 барабанів і 25 фіксованих ліній. Вартість загальної ставки варіюється від 0,25 $ до 125 $. В ігровому автоматі є спецсимволи Wild і Scatter, бонусна гра з фріспінамі і призовими множителями виплат. Поради для гри в ігрові автомати на реальні гроші онлайн.

Панель управління

Номінал монети вибирається в секторі «Coin Value». Вартість одного жетона може становити від 0,01 $ до 0,50 $. У графі «Bet per Line» встановлюється розмір лінійної ставки: від 1 до 10 монет на кожну лінію. Сума загальної ставки відображається у вікні «Total Bet».

Щоб запустити обертання барабанів, потрібно натиснути на клавішу «Play». Для активації автоматичних спинив призначається меню «Autoplay». Значком «i» позначений інформаційний розділ, в якому знаходиться короткий опис правил і таблиця виплат. Меню додаткових налаштувань відкривається кнопкою у вигляді шестерінки.

Призові комбінації і символи

Виграшні поєднання формуються з ідентичних картинок і створюються на лініях виплат. Призові комбінації починаються від крайнього барабана, який знаходиться в лівій частині ігрового поля.

Символи слота:

  • капітан (Wild);
  • черепашка з перлиною (Scatter);
  • акула, риба, черепаха, зірка, морський коник;
  • карткові знаки: A, K, Q, J, 10.

Капітан замінює будь-які зображення, крім перлини. Таким чином Wild допомагає створювати виграшні комбінації. При випаданні спецсимволов Scatter не враховується їх розташування на лініях. Символи Scatter приносять виграші і активують бонусну гру, з'являючись на будь-яких ділянках екрану.

Найбільший коефіцієнт має комбінація з 5 зображень акули. При випаданні такого поєднання виплачується сума, рівна вартості 500 ставок.

Бонусна гра «The Pearl Hunter Bonus»

Призова гра активується, коли випадає 3 спецсимволи Scatter. У ній можна виграти до 33 фріспінов з множниками виплат до × 6. Гравцеві потрібно вибрати черепашки з перлинами, щоб отримати бонусні спини і множники. У режимі фріспінов можна виграти додаткові призові обертання, якщо знову з'являться спецсимволи Scatter.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.

Top