Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

Успішна діяльність організації  забезпечується високим професіоналізмом його працівників, а також виваженою кадровою політикою.

Ми  високо цінуємо кожного працівника організації та  ставимо вимоги до професійних та особистих якостей працівників, зокрема професіоналізму,  комунікабельності, ініціативності, відповідальності, доброзичливості, вміння спілкування з кризовими групами за принципом «рівний рівному» та   любові допомагати людям.

Керівництво організації приділяє велику увагу навчанню фахівців. Працівники проходять навчання на семінарах, тренінгах та на робочих зустрічай  безпосередньо в організації, а також в інших установах.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.

Top