Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

5 300x240 Європейський тиждень тестування на ВІЛ Європейський тиждень тестування на ВІЛ

Напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, в Україні стартував перший Європейський тиждень тестування на ВІЛ, який триватиме з 22 по 29 листопада 2013 року. Цей захід був ініційований Європейським Бюро організації AHF (AIDS Healthcare Foundation) та незалежною групою експертів за участю представників громадянського суспільства, політиків, працівників охорони здоров’я, європейських установ охорони здоров’я.

 

ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України» виступив основним ініціатором долучення України до цієї Європейської ініціативи та сприяв проведенню акції як на національному так і на регіональному рівнях. Серед 464 організацій, 70 організацій представляють Україну, у тому числі неурядових організацій – 29, центрів профілактики та боротьби зі СНІДом – 23, лікувальних закладів загального профілю – 15, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді – 2 та один заклад освіти.
Акція орієнтована на людей, які мають підвищений ризик інфікування ВІЛ, на громадянське суспільство, заклади охорони здоров’я, медичних працівників і політиків, діяльність яких може підтвердити, що тестування на ВІЛ та своєчасний доступ до лікування є національним пріоритетом.
Заклади охорони здоров’я та громадські організації України об’єдналися та приєдналися до країн Європи у проведенні заходу, основною метою якого є запобігання пізньої діагностики ВІЛ-інфекції та збільшення кількості людей, які знають про свій ВІЛ статус.
З метою покращення інформованості про безкоштовне тестування на ВІЛ та сприяння більш широкому його проведенню, фахівці обласних/міських центрів профілактики і боротьби зі СНІДом спільно з неурядовими організаціями та профільними міськими управліннями проводять низку заходів серед представників груп ризику, дітей та молоді. Головний лозунг тижня тестування на ВІЛ: «Говори про ВІЛ. Пройди тест на ВІЛ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.

Top