Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему. Так Громадська організація «Крок за кроком» кожен рік 1 грудня проводить профілактично-інформаційні заходи приурочені до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Виключенням не став і 2014 рік.

4 грудня 2014 року Громадська організація «Крок за кроком» провела профілактично-інформаційний захід «Жива бібліотека»  для студентів Київського вищого професійного училища  будівництва та дизайну, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Миколи Шепелєва, 3.

Мета заходу — звернути увагу молоді до розповсюдження ВІЛ/СНІДу та надати інформацію щодо профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних хвороб. Також надати інформацію щодо необхідності кожній людині в нашій країні пройти тест на ВІЛ. Студенти із задоволенням та цікавістю сприймали інформацію, передивлялися документальні фільми «Тест» та «Життя», також активно приймали участь у заході, задавали питання «книжкам».

Студентів найбільш цікавили такі питання:

  •  Як захистити себе від зараження ВІЛ/СНІДом?;
  •  Де і як часто можна пройти тест на ВІЛ?;
  •  Шляхи передачі ВІЛ-інфекції, туберкульозу, ІПСШ та вірусних гепатитів?.

Захід пройшов у теплій та насиченій атмосфері. Студенти довго не хотіли відпускати «книжок», цікавились де можна дізнатися більше інформації та розширити свої знання стосовно тематики «Живої бібліотеки».

08.12.2014 р.