Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

            с

Крок за кроком

28 липня 2013 року  ГО ЦПР «Крок за кроком»  візьме участь у всеукраїнській акції  «Переможемо  С!» . У цей день громадські організації нагадають Уряду країни про 1,2 млн. інфікованих гепатитом С людей та досі невиконане зобов’язання затвердити Державну цільову соціальну програму з протидії поширенню вірусних гепатитів з виділенням необхідних коштів на лікування.
Під час заходів бажаючі також зможуть абсолютно безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатит С у мобільних амбулаторіях, одержати практичні рекомендації з профілактики та діагностики вірусних гепатитів, основних дій у разі діагностування інфекції та лікування, а також почути історії пацієнтів у форматі «Живої бібліотеки» та отримати косультації лікарів. Отримати послуги можна буде 28 липня 2013 року за адресою: Київ, Гідропарк, пляж «Передмістна Слобідка» з 11:00 до 14:00.

         Акція організована у національному масштабі в рамках всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!», ініційованої Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні у червні 2012 р. за підтримки МФ «Відродження». 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.

Top