Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

віл Двох людей вилікували від ВІЛ в СШАДвох пацієнтів вдалося вилікувати від ВІЛ-інфекції за допомогою пересадки кісткового мозку. Результати дослідження представили вчені з США Тімоті Хенріх і Даніель Курітцек (Лікарня Брігема в Бостоні) на Міжнародній конференції, присвяченій проблемам ВІЛ, у Куала-Лумпур.

Пацієнти з ВІЛ, що брали участь в експерименті, також хворіли на рак крові. Їх стовбурові клітини замінили стовбуровими клітинами донора. Поступово з їх організму зникли сліди ВІЛ-інфекції. Результат зберігся і після того, як пацієнти припинили прийом препаратів проти СНІДу (15 і 7 тижнів тому).

Вчені не поспішають заявляти про повну перемогу над СНІДом. Спочатку потрібно переконатися, що вірус не зачаївся в мозку або ШКТ. Крім того, операція з пересадки кісткового мозку сама по собі є небезпечною.

Поделиться в соц. сетях

facebook Двох людей вилікували від ВІЛ в США
googlebuzz Двох людей вилікували від ВІЛ в США
googleplus Двох людей вилікували від ВІЛ в США
livejournal Двох людей вилікували від ВІЛ в США
mailru Двох людей вилікували від ВІЛ в США
odnoklassniki Двох людей вилікували від ВІЛ в США
yandex Двох людей вилікували від ВІЛ в США

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.