Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

 ГО «Крок за кроком» прийняла участь в акції з нагоди Міжнародного дня проти зловживання наркотичними засобами та їх незаконного обігу а також

1 300x224 26 червня відбулась акція Support. Don’t punish (Підтримати. Не карати).

 Міжнародного дня захисту жертв катувань в рамках глобальної  кампанії  «Support. Don’tpunish» (Підтримати. Не карати), що пройшла одразу у  26 столицях та великих містах світу, у т.ч. у м. Києві,  відбулася  акція на підтримку реформування  чинної  репресивної  наркополітики.

Десятки громадських активістів, людей, які  легально або нелегально  вживають наркотики,  їх батьків, медичних  і соціальних працівників,  правозахисників,  небайдужих громадян  вийшли  26 червня  на Михайлівську площу аби публічно  висловити свій протест проти жорстокої  та безглуздої  державної  політики, яка  через  кримінальну судимість скалічила життя десятків тисяч співгромадян за зберігання незначної  кількості наркотиків для власного вживання;  проти вибивання  зізнань та катування наркозалежних людей;   за руйнацію налагодженого механізму підстав або підкидання наркотиків; аби покласти край розквіту «наркокорупції» у правоохоронних органах, зростанню епідемії ВІЛ/СНІД і гепатитів  та

2 300x224 26 червня відбулась акція Support. Don’t punish (Підтримати. Не карати).

 неефективному витрачанню сотень мільйонів коштів платників податків в Україні. 

Формат проведеної  вуличної акції:  тематичний флешмоб  та мітинг  за участі людей, яких безпосередньо торкнулася проблема репресивної державної наркополітики.

Організатори акції у Києві: Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні та Євразійська мережа людей, які вживають наркотики  (ENPUD), яка  цього дня  провела перший публічний захід в Україні.

Акція  відбулася одночасно з  проведенням неподалік від Михайлівської площі у готелі «Інтерконтиненталь» міжнародної конференції високого рівня                                                                               «Наркополітика у Східній Європі у контексті корупції»під головуванням колишнього Президента Польщі Олександра Кваснєвського,

3 300x224 26 червня відбулась акція Support. Don’t punish (Підтримати. Не карати).  який разом з іншими поважними  державними діячами та поважними вітчизняними і міжнародними  експертами долучилися до фінальної акції  глобальної кампанії «Support. Don’t punish» на Михайлівській площі.

http://www.youtube.com/watch?v=V8W9Zn_yPDw&feature=youtu.be

http://sobytiya.tv/stories/3324/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.

Top