Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

загруженное 1 Кількість молодих українців, хворих на ВІЛ, скоротилася в шість разів  Кількість молодих людей у ​​віці від 14 до 24 років, хворих вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), в Україні скоротилося приблизно в шість разів. Про це йдеться в спеціальній доповіді представника української делегації в ООН Ярослава Голіцина.

У документі, текст якого має ГолосUA, зазначено, зокрема, що в країні прийнята національна програма на 2014-2018 роки, спрямована на розширення доступу ВІЛ-інфікованих осіб до лікування захворювання. Дипломат підкреслив, що в рамках так званої «замісної терапії», коли наркозалежні громадяни з потенційної групи ризику отримують більш «легкі» препарати і уникають небезпеки прямого зараження ВІЛ, в Україні допомогу отримали понад 7500 людей.

Крім того, в ООН дали високу оцінку реалізації плану офіційного Києва щодо профілактики вірусу імунодефіциту людини і висловили надію на її «продовження та активний розвиток».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.

Top