Громадська організація
Центр психосоціальної реабілітації
хімічно залежної молоді
«Крок за кроком»
 (044) 433-32-59
 kroky@ukr.net
Корисна інформація

P1030051 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати

P1030021 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати

P1030025 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати

P1030046 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати 

Сьогодні, ст. соціальний працівник Сахновська Олена та соціальний працівник Ткаченко Юлія та запрошена медсестра Кружкова Ельвіра прийняли участь в акції «Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати».

У 2015 році центр кращих практик з питань ВІЛ/СНІДу, наркозалежності та гепатитів при Альянсі-Україна впроваджує глобальну кампанію «Об’єднатися та подолати гепатит С: знай, тестуй, лікуй». Ця кампанія закликає об’єднуватися з метою підвищення обізнаності та мобілізації спільнот для забезпечення доступу до тестування, діагностики та лікування гепатиту С.

28 липня, у Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами, стартувала перша масштабна кампанія тестування на вірусний гепатит С серед військовослужбовців та представників інших силових структур, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції. Про це під час спеціального брифінгу у Головному військовому клінічному госпіталі Міноборони у Києві повідомили її ініціатори: Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні та Міністерство Оборони України.

Чому саме гепатит С? Проблема вірусних гепатитів в останні роки набуває все більшої актуальності. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), вірусом гепатиту С (ВГС) у світі інфіковано більше 150 мільйонів людей. На жаль, по Україні ми досі не маємо вірогідної статистики – єдиною офіційною цифрою є 43,5 тисячі зареєстрованих хворих з гепатитом С, тоді як за даними ВООЗ в Україні до 8% населення живе з ВГС, це приблизно 3 мільйони людей. Специфікою гепатиту С є його здатність тривалий час протікати у прихованій формі, а отже людина, не маючи ніяких зовнішніх ознак хвороби, може бути інфікованою і передавати вірус іншим. Ризик інфікуватись гепатитом вдесятеро вищий ніж ВІЛ, а діагностується він часто вже на стадії раку чи цирозу печінки.

Чому це актуально саме зараз? Україна фактично перебуває у стані збройного конфлікту, в якому задіяно сотні тисяч військовослужбовців, цивільного населення та медиків. Через значну кількість поранених, ускладнення санітарних та соціально-економічних умов життя багатьох українців на сході ризик стрімкого зростання епідемії вірусних гепатитів в Україні значно більшає. Скринінг на ВГС не передбачений для мобілізованих Крім того, безпосередньо у районі проведення бойових дій майже відсутні засоби профілактики вірусних інфекцій.

31.07.2015р. старший соціальний працівник Сахновська О., соціальні працівники Пікалова М., Кузьміч В., Бубін В., Домачук С., Франчук О., Ткаченко Ю. та волонтери Олехнік В., Кружкова Е. прийняли участь в акції «Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати». Акція була організована ГО «Крок за кроком» за підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Акція проходила у ж/м Виноградар. Під час акції було протестовано 100 жителів Подільського району на антитіла до гепатиту В та С, з них позитивних на гепатит В 6 осіб, на гепатит С 21 особа, які були перенаправлені на уточнення діагнозу у КМКЛ №5 та КМКЛ №15.

P1020943 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати P1020955 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікуватиP1020971 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати P1020996 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати P1020997 300x225 Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати

Поделиться в соц. сетях

facebook Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати
googlebuzz Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати
googleplus Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати
livejournal Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати
mailru Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати
odnoklassniki Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати
yandex Акція Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This information product is made possible by the generous support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID).

Цей інформаційний сайт розроблено завдяки великодушній підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (AMP США).

© 2009 Громадська організація Центр психосоціальної реабілітації хімічно залежної молоді ”Крок за кроком”

+38 (044) 4-333-25-9
info@krok-za-krokom.org.ua

Крок за кроком © 2013.

All Rights Reserved.